Ak sa ohrádku s bočnými stenami

Ak sa ohrádku s bočnými stenami z drevenej priehradové alebo plastové tyče – venovať pozornosť vzdialenosti medzi nimi. Malo by byť dostatočne malý, aby hrať v aréne dieťaťa nebol schopný presadiť hlavu, ruky alebo nohy do tuhého siete.

pehotin_duet_2
Uistite sa, že si uvedomiť, čas, že rôzne spojovacie prvky a skrutky by nemala byť na povrchu vo verejnej doméne. V opačnom prípade môže byť dieťa zranený nimi.
Ohrádka musí byť udržateľné. Pretože hra nábytok do detskej izby vstúpil do hnevu dieťa, s mocou spoliehať na stenu, možno ľahko otočiť dizajn. Zvyčajne, prvý kritériá udržateľnosti sú považované za viac váhy a jeho celkové aréna.
Pokiaľ ide o farby, a potom to všetko záleží na vás, zelená, modrá, žltá a ružová ohrádka! Any. Hlavná vec, ktorá sa mu páči dieťa. A potom bezpečne ponoriť do vzdelávacích hier sa nie je potrebné sa obávať!

Malé dieťa vyžaduje pozornosť rodičov a často nedáva matku nábytok do detskej izby plne sa zapojiť do iných rodinných prácami: Žehlenie, čistenie, varenie. Čo iného môžem povedať, ak sa mladá matka a to aj pre osobnú hygienu mali nájsť čas na stručnú jej neprítomnosti nebude mať negatívny dopad na dieťa. A zrazu zacítil niečo nie je v poriadku, je možné, silný plač? Alebo naopak, zvládli bez úzke rodičovskú kontrolu, choďte na hľadanie pre “veľké veci”, ktorej výsledkom môže byť rozbitá veci, rozbité riadu a dokonca aj jeho vlastné zmrzačenie. V takých prípadoch odporúčame kúpiť Baby Monitor – kompaktné zariadenie s viacerými funkciami nábytok do detskej izby, ktoré vám môžu poskytnúť relatívnu slobodu pohybu a aby sa vaše nervy z bezdôvodné starosti o dieťa.
Vyrobené v podobe niekoľkých Baby Monitor rádiostanice naladené na určitej frekvencii, ktorý vám umožní vytvoriť jediný komunikačný kanál s dieťaťom. Jedna jednotka sa nachádza v tesnej blízkosti k nej, a druhý si vziať so sebou. Cez to môžete počuť všetky zvuky v miestnosti dieťaťa. Cez to môže tiež, ak je to potrebné, s cieľom podporiť dieťa s hlasom, ak sa rozhodne hrať okolo alebo raskapriznichaetsya.
Našťastie moderné rodičia baby monitory sú k dispozícii v každom obchode s elektronikou, ale predstavil rozsah je tak široká, že nezasvätených nábytok do detskej izby osoba je veľmi ťažké zistiť, ktorý model chce a za akým účelom sa okrem hlavnej (zvuk kontrolu dieťaťa), mal by byť navrhnutý.