Ako si vybrať detské postieľky pre novorodenca

Ako si vybrať detské postieľky pre novorodenca

Prvá otázka je rozhodnúť pri výbere detskej postieľky, by mala byť voľba materiálu lôžok. Takže, aký materiál je vybrať detský nábytok? Na prvom mieste v rebríčku, tam sú samozrejme kovové detské postieľky. Kov je ľahko spracovávať, čistí, nemôže reprodukovať parazitmi. Na druhom mieste sú drevené postele. Táto voľba je tiež stojí za zváženie.
152_rsznkab2
Malo by však byť zrejmé, že drevený povrch je pokrytý špeciálnou náterové hmoty. Toto je robené chrániť štruktúru pred možným poškodením hmyzom a hubami. Pri nákupe také modely, musí si byť istí, požadovať, aby predávajúci certifikát kvality, ktorý musí preukázať, že povlak je vyrobený betlehem farby na prírodnej báze. V tomto prípade je kolíska je bezpečné miesto pre svoje drobčekov. V prípade, že predávajúci odmietne vašu požiadavku, je lepšie nájsť niekto iný, kto bude ochotne poskytne všetky potrebné dokumenty.

Stojí za to venovať pozornosť

Druhá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť – to je to, čo celý betlehem návrh by mal mať vetranie na všetkých stranách. Je nutné, aby sa pozrieť na dne postieľky. To musí byť pevná a vyrobená z odolných lát. Je lepšie, keď lamely sú upevnené pomocou skrutiek, nie lepené. To je nevyhnutné, aby sa zabezpečilo, že matrac je dobre vetraná. Vzdialenosť medzi pásmi nesmie byť príliš široká, aby bolo dieťa mohol stúpať skrze ne. Odporúčaná vzdialenosť medzi mriežky byť asi 8 cm. Avšak, táto vzdialenosť, rovnaké by nemali byť príliš malé, alebo inak manipulovať baby nohy môžu uviaznuť.

V žiadnom prípade, nevyberajte matrac z penovej gumy. Tento materiál je veľmi dobrá absorpcia vlhkosti a zbiera prach, a to je hlavné dôvody, prečo sa v penovej gumy môžu byť dostali huby a rôzne mikroorganizmy. Všetko ostatné, ako matrace rýchlo zhoršovať a stratí svoj tvar, čo je veľmi nežiaduce pre chrbticu dieťaťa. Vyberte si pružinové matrace, alebo modely, ktoré sú plnené prírodných materiálov (kokosových). matrace materiál musí byť hypoalergénny.

Ďalším dôležitým bodom pri výbere lôžko pre dieťa – je výška stranách. V čase, keď deti začnú vstávať sami o sebe, potrebujú špeciálnu zabezpečenia. Z tohto dôvodu, bočné steny musí byť taká, aby sa dieťa nemôže preliezť ne. Tiež nie je na škodu bude niečo mať postele boli spoľahlivé zámky, ktoré držia postranné stenochku. Koniec koncov, ak je to nutné, ona padá a stúpa na dieťa nie je vstal z postele a spadol. To je dôvod, prečo, keď je pevná stena, zablokovanie by malo byť pevne a bezpečne držať.