Drevená detská postieľka

Drevená detská postieľka. Nepochybne najpopulárnejšie voľbou, a nemá prakticky žiadne slabiny. Konštrukcia týchto lôžok je pohodlný a bezpečný, a moderné výrobcovia nabádať rodičov veľa zaujímavých a potrebných doplnky, ako sú bicykle, krabice vecí, nižšia nárazníky. Tradičné drevené betlehémy sú troch typov:
3

hojdacie kreslá – sú na špeciálnych lyžinách, ktorú hojdá cez posteľ;

jasle Kyvadlo – sú neustále na nohách, ktoré sú vybavené špeciálnym mechanizmom s priečnym alebo pozdĺžnym kyvadlom;

drevené postele na nožičkách.

3. matraca transformátor. Spravidla sa toto lôžko má zásuvky na oblečenie a prebaľovací pult, praktická, užívateľsky príjemný a nákladovo efektívnu možnosť. Po prvé, tento druh vyzerá ako obyčajný drevený postieľka pre deti, a keď dieťa vyrastie, ľahko prestavaný do väčšieho posteľ alebo pohovka, kde aj teenager môže spať.

4. matraca arena. Tento svetlý a veselý prístroj je vyrobený tak, že môže byť, aj spánok a hrať sa: dno má dve úrovne, ktoré s pletivom, takže mamička môže byť pokojný pre dieťa vo chvíľach, kedy je potrebné presunúť do inej miestnosti. Niektoré modely sú vybavené s hudbou, ale aj pre dospelých deti je k dispozícii na vstupe blesku. Avšak v takých postieľok, tam sú negatívne – čím ťažšie dieťa naučiť vstať, pretože takéto modely nie sú drevené lamely omrvinky, ktoré sa konajú v prvých pokusov vystúpiť na nohy.

Kam umiestniť detskú postieľku

Pred nákupom postieľku pre dieťa je potrebné rozhodnúť, kde sa bude nachádzať. V prvom roku dieťaťa musí spať v rovnakej miestnosti ako ich rodičia – tak to bude tichšie a komfortnejšie, nebude vyvíjať detské obavy. Umiestnenie postieľku musí byť v teplej, svetlé a dobre vetranom mieste, najlepšie od okien alebo batérií.