Existujú tri aspekty

Poďme sa baviť o najpopulárnejšie zložky matracov – peny alebo polyuretánovej peny. Až do 90. rokov 20. storočia sa kvalita z polyuretánovej peny bol tak zlý, že po určitej dobe používania, je buď tvrdené alebo rozpadol, stávať sa krehký a rozpadá. Matrac s kvalitným penou stratili nielen ich platnosť v krátkej dobe, ale to najhoršie – môže byť škodlivá pre zdravie dieťaťa.

Od tej doby, lepšie peny, pena sa objavil zásadne nové chemické zloženie. Existujú tri aspekty peny, ktoré určujú jeho kvalitu. Prvé známkou kvality – hmotnosť matraca. Weight – je takmer synonymom s hustotou. Všeobecne platí, že penové matrace je ťažšie, tým lepšie. Druhým znakom kvality detské matrace peny – jeho tuhosti. Všeobecne platí, že čím tvrdšie matrace, tým lepšie. Tretím znakom kvality polyuretánovej peny -. Odolná matrace t E. Schopnosť rýchlo obnoviť svoj pôvodný tvar v priebehu operácie. Čím rýchlejšie matrace získa svoj tvar, tým lepšie.

3

Je ťažké pochopiť? Len nezabudnite, že budete musieť kúpiť penové matrace, ktorá je tvrdá, nie je ľahké a rýchlo obnoví svoj pôvodný tvar.

Pružinové matrace
Matrace pre Baby krovatiPo povaha pružinových matracov sa skladá z pružinové jednotky a ďalších vrstiev pre podporu a pohodlie.
V Rusku, pružinové jednotky sú dvoch typov: jarné bloky s nezaopatrenými pružinami a jarné jednotiek s nezávislými prameňmi.