Matrace pre deti od 3 do 7 rokov

Keď sa dieťa tri roky a viac, detské matrace sú vyberaní podľa rovnakých kritérií ako pre tých najmenších. Vrchná vrstva môže byť teraz Coco a latex.
Od veku štyri, keď sú deti intenzívne rozvíja kosti a chrbtica je už v súlade postele pre dievčatá s tvare dospelého, tuhosť plochy k odpočinku by mala zostať pevný, ale môžete si vybrať matrac pružiny.
Akonáhle je dieťa rastie, to ťahá, krk zakrivenie tvoril na sedem rokov. V tomto veku, môžete bez obáv prejsť na možnosť matraci s nezávislou jarnou bloku a výške 10-15 cm.

2

Ortopedické matrace pre deti od 7 do 12 rokov
Študenti spať asi 10 hodín denne, a vo veku dvanásť až 9 hodín. Keď je chybný účinnosť spánku výrazne znížená, čo vedie k nedostatku spánku, únavy a neuróz tela. Bedrový tvoril až do 12 rokov, pružná chrupavka je nahradený kostí, odolnejšie.
Vek nasýtený mentálnymi cvičeniami a aktívne hry na vzduchu: volejbal, basketbal postele pre dievčatá a futbal. Deti v tejto vekovej skupine by mal spať na pevnom lôžku médiá, pretože tam je už formácie na vysokej úrovni svalu a krivky tela ako u detí, tri roky starý. Matrac by mal podporovať fyziologické procesy rastúceho organizmu.
Okrem toho, v tomto veku, mnohé deti začnú posturálne problémy. Preto je pri výbere tuhosť matraca musí byť nevyhnutne riadiť odporúčaniami ortopédom pre konkrétne dieťa.