Nad spiace dieťa by nemalo visieť police a obrazy

Nad spiace dieťa by nemalo visieť police a obrazy. Je tiež nutné merať, čo size posteľ uloženie v mieste určenom pre neho. Zoberme si štandardnej veľkosti postieľky:

1,90 * 45 cm – počítané batoľatá od narodenia do šiestich mesiacov.

2,120 * 60 – v týchto postieľok  môže dieťa spať až 3 roky.

3,140 * 70 – vhodná pre dieťa do 7 rokov.

4,190 * 80 – také rozmery má posteľ-transformátor, keď je odstránená zo skrine a nárazníkov – to môže spať dieťa mladšie ako 16 rokov.

4

Tipy pre výber detskú postieľku

Po nastavení typu postieľky pre vaše dieťa meraním detský nábytok rozmery budúceho postele a prísť do obchodu pre konečný výber detskej postieľky a nakupovanie, mali by ste dávať pozor na nasledujúce:

Najviac mäkký materiál používajú na výrobu detského nábytku je borovica, takže postele z neho nie je príliš silný, oni sú stopy rán a zubov. Ale na prvom mieste v buka berie silu. Detská postieľka je vyrobená z bukového vám bude slúžiť po dlhú dobu a udržať krásny vzhľad.
Pri nákupe posteľ, spýtajte sa predajcu, aby vám ukázať certifikát kvality pre konkrétny model, uistite sa, že je vyrobený z prírodných a kvalitných materiálov.
Vzdialenosť medzi bočnými lištami postieľky by nemala prekročiť 6 cm, sa dieťa mohlo uviaznuť medzi nimi.
Dno postieľky by mal byť nosič, potom je dobre vetrané.
Pre väčšie pohodlie, rodičia by mali mať výšku lôžka 2 polohách: vyššia pre deti do 6 mesiacov a nižšia u starších detí šesť mesiacov.
Detská postieľka nárazníky by detský nábytok mala byť znížená – potom moja matka by bolo oveľa pohodlnejšie dostať omrvinky, okrem toho, tento proces bude pohodlnejšie pre dieťa.
Ak je lôžko vybavený kolieskami, bude proces čistenia je jednoduchšie a lepšie, a okolo dieťa bude vždy čisté, to je tak dôležité pre rastúce dieťa.

Pre deti sme sa vždy chcú to najlepšie, a voľba postieľke v prípade – nie je výnimkou. Na trhu je dnes široká škála detskej postieľky a kolísky v rôznych veľkostiach, materiáloch, rôznych farieb nití, atď V tomto článku, musíme nielen pochopiť, ako si vybrať postieľku a ako si vybrať matrac v postieľke, a tiež, ako bezpečne zaistiť detskú postieľku. V prvom rade – bezpečnosť!
Ako vybrať postielku

Pozrime sa na niekoľko videí o tom Banaby SK, ako si vybrať postieľku.

Ďalšie video nám povie o tom, ako si vybrať matrac v postieľke.

ako si vybrať krovatkuSrazu chcem ospravedlniť za reklamu. Bohužiaľ, tieto videá s reklamami, ale zo všetkého najviac sa mi páčila. V nadväznosti na mnohé odporúčania v videu, a užili si našu rodinu pri výbere detskej postieľky pre môjho syna.