Nájdete kompletný katalóg postieľky pre novorodenca

Nájdete kompletný katalóg postieľky pre novorodenca.

Prečítajte si, ako vybrať detskú postieľku, ktorý bude bezpečný a pohodlný pre vaše dieťa.

Novorodenci spia 15-18 hodín denne. S pribúdajúcim vekom je vyradený, ale posteľ je stále dôležitým miestom pre rekreáciu pre deti a spánku. Z tohto dôvodu detské matrace je dôležité, aby to bolo kvalitné, pohodlné a bezpečné pre dieťa. Vzhľad a náklady nie vždy tomu, aby správne hodnotila týmto kritériám. Poďme sa pozrieť na to, čo ponúka je potrebné venovať pozornosť vybrať ten správny detskú postieľku.
198_23456
Parametre Výber postieľku pre dieťa

Malé deti sú veľmi náchylné na faktory životného prostredia – z nich závisí do značnej miery pokojný spánok a zdravie dieťaťa. A ak dieťa nespí, byť v postieľke, ona sa stáva jedným z miest, hrať a poznania sveta. Dieťa môže mať svoje prvé kroky, držal sa mreží postele detské matrace . Preto je predmetom detského nábytku musí spĺňať nasledujúce požiadavky:

Materiál: šetrné k životnému prostrediu. Povrch by mal byť hladký;

Dizajn: stabilita, bezpečnosť a hĺbka je vzdialenosť medzi zvislými pruhmi.

Ďalším dôležitým, aj keď nie najdôležitejším faktorom pri výbere lôžko pre dieťa – jeho praktickosť.

Zoberme si tieto možnosti podrobnejšie.

Materiál pre detskú postieľku

Prednostne vybrať betlehem vyrobený z dreva. Ak sú výroba panelov na báze dreva povolená, plastu alebo kovu, ale všetky komponenty by mali byť netoxické, ako je potvrdené v dokumentoch na výrobku.

Najlepšie materiály pre detské postieľky obliečky považovaný jelša, breza, javor, ale sú drahšie. Pre výrobcovia detské postieľky sú tiež používané jaseň, buk, borovica.

Rovnako tak je dôležité, aby bola zaistená bezpečnosť farby a laky, ktoré boli použité pri výrobe produktov. Čím viac, že ​​deti majú funkciu olizovať alebo žuť na rímsach a baroch postele.

Podrobnosti o laminovaných dosiek alebo drevotrieskové dosky by mal mať ochranný povlak, a upevňovacie skrutky a matice – nemusí byť k dispozícii pre dieťa. Skontrolujte, či nezrovnalosti na povrchu postieľky, alebo dieťa môže poškriabať vašu citlivú pokožku alebo vyzdvihnúť triesku.

konštrukčné požiadavky

Nohy. Po prvé, detské postieľky musí byť stabilný. Samozrejme, že v postieľke alebo kolísky hojdacia pohodlné hojdacia novorodenca. Ale nezabudnite, že v 3-4 mesiacoch bude vyrástla dieťa začne otáčať a trepe posteľ, a potom začne stúpať. Preto sa riziko zvyšuje Banaby s každým ďalším mesiacom, dieťa ju bude zase s ním.

Ak sa rozhodnete zvoliť detskú postieľku, ktorá stojí na bežca, preferujú model, v ktorom sú kompletné kolesá pripojený svorkou.

Bary, nárazníky a spodné hĺbky. Vzdialenosť Banaby medzi mrežami postieľky steny musia byť najmenej 2-3 cm, ale nie viac ako 7-8 cm tak, aby hlava dieťaťa, jeho končatiny alebo prsty nemajú uviaznuť.

Keď dieťa zuby začínajú vybuchnúť, bude aktuálna silikónová podložka je na okraji ráfiku. K ďalšiemu dieťaťu mohol vybrať pre seba a vrátiť sa v postieľke, rímsa by mali byť odstránené, alebo môžu byť odstránené ďalšie tyče.