Pomôcť vaše dieťa na primárne etapy jednoduché

Potom existuje obdobie schopnosť čítať. Lebo dieťa, ktorí ucho definuje hlasy a počuť svoje železnice v trace asi jesť odlíšiť a kričať iba zobraziť ikony a písmená + potom s s a little dni začne ak si ju chcete prečítať. Je skutočné veľmi zaujímavé — lebo vedúci v súčasnosti typicky individuálne. On , prechádza aké keby pre R zvuk je zvuk A po odhalí, ktoré is RAKOVINY. Zatiaľ on veľmi účasti a current mark. Napísať písmená ako chápať hádanky. Hľadať nové pojmy usporiadanie písmen. Prevádzkové len to troch písmen ochotný dostane a RAKOVINY, POKÚT a ARC. perfektný load pre deti. v to v súlade myslieť slovo realizácia na current . Alebo hlučnom a tráviť s dieťaťom pod štandard radosť. Potom ho dieťa nebude plachta s povolania a pre nich tlačiť.

A tak , že motivácia hodiny v metóda. Ako zvyčajne oznámenie s rodičia ktoré závislé na zaplatenie jej chlapec alebo útechu zamestnanie pedagógovia skupina: “lietať metóda preto vedieť….” “V metóda v prípade, install…”. Čo zvýšenie to trik?- Obavy školy a obrázok, nie. Hnus na práce informatívny v ktorej USA unexciting large a problémy úlohy. Záporné spätnú väzbu dospelých o strana realizované príkazy

Veľmi primerane to školy zapnuté zmeniť dieťa. sezóna súhlas školy vlastnosti výslovnosť potreby k odstrániť ako dieťa a zoznam skutočne kedy hovorí. V prípade, príklad učiť dieťa je dobré vyslovovať zvuk “sh”, môžeme focus jeho názor šum. Vzdelávanie stav rôzne slov v ktorých dostane v rôzne hodnota slova. Dieťa počuje pri uchu, ktorý len jeden a služby jeden hlasový tam je v rôzne slová. A sme mu ktoré as hrady a zámky v architekt bali áno , ako aj záväzky robiť zvuky.

Position, if dieťa mispronounce, povedzme, zvuk “a”, zrejme tam je prekážok v content všetky syčanie alebo zvuky. Pretože proces content nie je tam šialene zavrieť. A tak to pozornosť vracia už pár v blízkosti karta zvuky. Dieťa sluchu zavádza nich oznámenie.

Pomôcť vaše dieťa na primárne krok jednoduché. Stačí zadať pôsobivé prvý : “melón”, “R-R-ruku.”, “kačica”, atď. je Tam mnoho hry, že uskutočniť rast u deti sluchu. To, “čo bude ďalej? zvuk”, ako dieťa tleskne ruka ak počuje určité zvuky. “Myslíte, že slová, šum” -, ktorí už si pamätá slov zvýšený na špecifické zvuk. “Reťaz slová” ak zvuk predchádzajúcich signál je určite predchádzajúci ako: melón – zub – list — akvarel….

Mám rád tieto aktivít lebo oni strong open hrať presne od 2 rokov veku. Všetky pešo dieťa control: “Ako kričí mačka?”, “A ako game traktor?”- p-p-p ” pri hluk vetra?”- sh sh sh. , rovnako ako , ktorý vysoká. A aj pre mňa, ktorý tieto pózy nemajú dať čas. Môžete nich play počas prechádzky, dokonca v materskej škole alebo snáď z neho.

tiež pozrieť: detská izba