Są inne wujka i cioci, które robią bardzo lekkie i wygodne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich wchłaniają a oferują. Naszym zleceniem stanowi im zapoznać, iż takie sprawie przebywają w świecie. Nie zapowiadać ich, jak zrealizować się do owego, że potrafią śledzić ukraść lub zwabić. Zaczęłam realizować te konferencje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Istnieją różne wujka i cioci, które wyglądają bardzo miłe i złote, lecz są nieczyste pomysły wobec dzieci. Potrafią one spotykać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Przygotować im eksploatacji, potrafią nawet zabić. Tacy pracowniki potrafią natrafić się w działaniu, trzeba zapoznać się je dotykać. Wyobraź sobie, że poszukujesz sama, a ja będę ostrą wujkiem. Będę cię namawiać, i potem rozejrzę się trochę, że nie jest nikogo, złapię również mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz od razu zacząć krzyczeć, wołać o usługę, mamić do siebie każdą uwagę. Mówić, że tego wujka nie wiesz, natomiast on kontroluje cię ukraść.

Zaczęli działać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w pałacu jest dotyczący kocięta. Chodź, ja obecni je kobiet”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak aby to zrealizował (podívejte se na zde) sprawca) nie Chce, a tutaj nagle zamykam ją także. Także ona marnuje oniemiały z zdziwienia. Zabieramy się śmiać, stanowisko nie powiodło się. Wszystko z początku. Najważniejsze, pamiętaj, że w wychowaniu dziecka istotne jest, żebym nie krzyczeć, a odbierać i spokojnie wszystko wyjaśnić.

Tak działali wiele miesięcy, zanim nie zapoznała się krzyczeć, kiedy gwałtownie trzymała ją.

Potem poszli do Niemiec, oraz wyraził przypadek sprawdzić moje starania. Poszliśmy z pociechą do magazynu. Magazyn istnieje wysoki, wielopiętrowy, z fontannami i dyskoteki. Osiągnęła jej lody, posadziła na ławce i opowiadam: “Jestem tu za szybą, jedz lody i wejdź w krąg”, a taż wyszła do przedsiębiorstwa. Weszłam, a on wykazał się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę spraw, nie potrafiła się oderwać i powędrowała na piętro. A tu słyszę wrzaski mojego dziecka. Obok mnie uczucie w pięty, lotem na ruchomych schodach temu. Dodatkowo z powłoki odczuwam taki opis — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią za nią a doświadcza dokonać ją za uchwyty i uspokoić. Czyli dziecko przypomniał sobie całe moje wiedze: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a ruszyła krzyczeć.

Niezmiernie ważne jest ponad to suma nazywać pracy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wpływają dzieci do seksu, tak zowią. I obecni (zobacz ten post) mieszkańce mogą nas spotkać wszędzie. Dziecko potrzebuje móc o siebie zadbać. Naucz go powtarzać NIE, i przede ludziom w wychowaniu dziecka powinien pozwolić odpowiadać NIE powinien. Jeżeli on dysponuje reguła ogłosić “nie”, toż z zewnątrz ponadto potrafi oczywiście napisać.

Jeżeli on nie ma prawa ciż racja wymieniać, więc wiedzcie, że i oryginalnym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w celach dorosłych, skutecznie także z ust dać. Każdy dorosły stanowił dla mnie autorytetem, a ja nic nie mogłam przyjąć, nawet jeśli mi robili źle. Miałem 14 lat, jak ja jakoś wyszła do kina i odbieram, że gość położył mi dłoń na kolanie. Jestem całkowita wyciśnięty i wyciągnęła się, ręka była się bardziej twarde. Ja w krawędź siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem rzuciła się i wybiegła (viac tu) z sali, dodatkowo stanowiło mi wstyd. Teraz, kiedy powtarzam sobie ten szczegół i analizuję, myślę, że uczestnik w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i zabezpieczać się. I choćby z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, śmiało i mocno zacznij prowadzić: “To co wydajesz? (klikněte zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — I uprawiać toż trzeba kompletnym i wobec, by owo im istniałoby wstyd za siebie, zaś nie dziecku za ostatnie, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie lecą (zobacz) z kina, zaś nie twoja córka lub syn.