Vybrať hračka podľa veku

1. Deti do 1 roka

V tomto veku deti ešte stále nechápem, čo dovolenku. Ale oni cítiť slávnostnú atmosféru a náladu rodičov. Dieťa je lepšie dať vzdelávacie a bezpečná hračka. Napríklad: deti klavír, hudobná slimák, alebo knihy, Playskool vzdelávacie hračka vozidla pre deti, vibračný hračky, kocky s Squeaker, bruško čas Mat, atď.
2. Deti vo veku 1-3 rokov

Dieťa už chápe, čo slovo “dovolenku”. On ochotne prijíma dar a netrpezlivo čaká na nich. Pre dievčatá, ktoré si môžete vybrať krásne bábiky, interaktívne bábiky, mäkké bloky, atď. Chlapec sa bude dať vzdelávacie hračky “Húsenica”, “Koleso”, jednoduché stroje-buldozér, atď. sú Univerzálne, darčeky, detské mobilné telefóny, pyramídy, vzdelávacie balíčky, dizajnéri MEGA BLOKS c veľké časti, farebné knihy, prst divadlo, ABCs pre najmenších.
3. Deti v predškolskom veku od 3 do 6 rokov

Deti v tomto veku vopred, čaká na Vianočné sviatky. Veria v Santa Claus a tešíme sa na zázraky a dary. Dievča si môžete dať krásne bábkové nastaviť. Mohlo by to byť holičstvo, kuchyňa, dom bábik, interaktívna bábika Baby born, súbor bábika riad, hračky supermarket, mini-Mart, atď. Winx Chlapec poteší znaky “Autá 2”, transformátor, železničnej, veľké požiarne vozidlo alebo LEGO.
4. Deti vo veku od 6 do 10 rokov

Počas tohto obdobia veľa chlapcov a dievčatá, už viete, že Santa Claus neexistuje. Ale očakávajú, že dary od rodičov a hostí. Dievča si môže vybrať súbor detí šperky, svetlé kabelku Víkend nastaviť pre tvorivosť, batoh matrac 80×160 sfarbenie Color Me Mine. Chlapec do 10 rokov môže dať robot alebo stroj s diaľkové ovládanie, komplexná konštruktér, Blaster nerf zombie Parkovanie. Univerzálny hračky pre deti sú rôzne stolové hry, jigsaw puzzle, interaktívne dotykové roboty, mikroskopy, príslušenstvo pre aktívny oddych a športové vyžitie.

Vybrali skvelý darček pre dieťa, môžete mu dať veľa zábavy. Nech Nový rok splní jeho sny!